DEZENFEKSİYON

Koronavirüs ve dezenfeksiyon
Yeni tip koronavirüsü (Covid-19) Çin’de başlayıp hızla dünyaya yayıldı.Avrupa ülkelerinde fazlasıyla yeni vakalar görüldükten sonra Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından küresel salgın (pandemi) olarak tanımlandı.Giderek etkisi artan corona virüsüne karşı devletimiz son derece etkili önlemler alarak virüsün ülkemizdeki etkisini kontrol altında tutmaya çalışmaktadır.

Corona virüs ailesine ait korona virüsleri İnsandan insana bulaşma yoluna ek olarak, dokunulan yüzeyler de enfeksiyon riski taşır.Her gün artan yeni enfeksiyon salagınına karşı halk olarak bireysel mücadelemizin temelini kişisel hijyen oluşturur ve yaşam alanlarımızın dezenfekte edilmesi fazlasıyla önemlidir.

Bu noktada sizlere hizmet vermekteyiz. Yaşam alanlarımızın dezenfekte uygulamaları için ihtiyacınız olan ev içi ilaçlama, işyeri ilaçlama, araç dışı ve araç içi dezenfeksiyon için ilaçlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Virüse Karşı Önlem
Yeni Koronavirüs Covid-19 hastalığına karşı en önemli korunma yöntemimiz olan bireysel temizliğimizi sağlamak adına günlük kullanım alanlarımızı ciddi bir şekilde sterilize etmemiz gerekmektedir. Bu amaçla firmamız talebiniz doğrultusunda ev, ofis, araç içi ve benzeri başka alanlarda profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanlar ile dezenfekte uygulamaları husunda sizlere genel bir hizmet vermektedir.

Önemli Tavsiyeler
Bireysel olarak virüsün yayılmasını engellemek ve aynı zamanda kendimizi koruma altında tutmak için lütfen aşağıdaki tavsiyeleri önemseyin ve uygulayın. Sorun küresel çözüm ulusal ilk adım bireysel.

ASLA YAPMAYINIZ

Yediklerinizi paylaşmayın.

Paylaşmayı seven bir toplumuz fakat salgın günlerinde yiyeceklerimizi paylaşalım yediklerimizi değil.

Yüzünüze dokunmayın.

Dış ortamda ellerimizle yüz burun veya göz temasında bulunmayın.

Yakın temasta bulunmayın.

Çevrenizdeki kişilerle fazla yakın temasta bulunmak olası bulaşma riskini oluşturur.Salgın günlerinde kimseyle yakın temasta bulunmayın.

Kalabalık ortamda bulunmayın.

Kalabalık ortamlarda çok gerekmedikçe bulunmamaya özen gösterin.

LÜTFEN UYGULAYIN.

Ellerinizi en az 20 saniye yıkayın.

Ellerinizi sıcak olmayan su ile dezenfektan kullanarak 20 saniye boyunca yıkayın.

Gerekiyorsa maske kullanın.

Hasta olduğunuzdan şüphe ediyorsanız yada kalabalık ortamdaysanız maske takın.

Öksürürken yada hapşırırken.

Hapşırma yada öksürme durumlarında mendil kullanın yada kolunuzun iç kısmına tutun.

Acil durumda 184’ü arayın.

Hastalık belirtilerini gösteriyorsanız sağlık bakanlığınca belirlenmiş 184 numarasını arayın.

Önemseyin !
Yapılan araştırmalar Koronavirüs insandan insana bulaşmakta ve yanı sıra en çok yüzeylere tutunduğunu bu nedenle ortam dezenfeksiyonunun hayati öneme sahip olduğunu göstermiştir.

Sorun küresel mücadele ulusal ilk adım bireysel.

Call Now ButtonHemen Ara: 0542 557 74 71
× Bize Yazın